O metodě

Spánek je nezbytný pro dobré zdraví a pohodu. Nejenže pomáhá našemu tělu odpočívat a regenerovat se, ale hraje také zásadní roli při udržování duševní a emocionální pohody. Bohužel mnozí z nás nemají možnosti spát dostatečně dlouho a dostatečně kvalitně a i s tímto umíme pomoci.

Co můžete očekávat

Náše spánková metoda je navržená tak, aby ti pomohla vytvořit si zdravé spánkové návyky a zlepšit kvalitu tvého spánku. Metoda může probíhat online, kdy pravidelně, každý týden dostaneš informace o tom, co pro svůj spánek můžeš udělat.

Ať už chcete zlepšit své sportovní výkony, posílit svůj imunitní systém nebo se cítit šťastnější, naše metoda Spánek nabízí jedinečný a účinný způsob, jak dosáhnout svých cílů. Přihlaste se ještě dnes a objevte mnohé výhody kvalitního spánku.

Registrace

V rámci výzkumu aplikujeme vědecky podložené metody* do běžného života a sledujeme jaký mají vliv na výkonnost, spánek a pociťování stresu.

Přihlaste se do studie vyplněním dotazníku. Vyplnění dotazníku zabere 10 až 15 minut.

Po zaevidování (může trvat až dva týdny) vás budeme kontaktovat a domluvíme se na možnostech vašeho zapojení do výzkumu. Každý účastník prochází třemi částmi výzkumu.

1. část - registrace a výběr metody, která by se vám nejvíce líbila**. My vám pak pošleme email se všemi podrobnostmi (některé medoty mohou probíhat online, na jiné se musíme setkat osobně).

2. část - provedení „experimentální části“, nemusíte se vůbec ničeho bát, podle výběru metody absolvujete daný program a se vším vás seznámíme předem. Tato část vám zabere dva dny, kdy se uvidíme fyzicky (prvotní a finální měření) a bude to na Fakultě vojenského zdravotnictví – Třebešská 1575, Hradec Králové.

3. část - vyhodnocení, kde si vzájemně řekneme výsledky experimentu a zhodnotíme nasbíraná data společně.

Pro hodnocení námi připravených metod využíváme dotazníky, data z nositelné elektroniky (můžeme bezplatně zapůjčit) a tvoje subjektivní hodnocení. Ze studie můžeš kdykoliv odejít. Veškeré podrobnosti o tom, jak zpracováváme osobní údaje, najdete zde: GDPR, Souhlas s výzkumem.


* Naše označení, pro jednotlivé techniky a technologie
** Vše závisí na kapacitách jednotlivých termínů, ale zkuste vyzkoušet něco nového, i když vás metoda nezaujme hned napoprvé.

Metody

SPÁNEK
CHLAD
INTERMITTENT FASTING
MINDFULNESS
NEUROMODULACE
Bude zveřejněno později
CIRKADIÁNNÍ RYTMUS

Kontakt

Kontakt

por. Ing. Bc. Jiří Néma
Třebešská 1575
Hradec Králové
Hlavní řešitel studie

Telefon: +420 973 253 088
Email: info@vyzkumododolnosti.cz

Studii realizuje

Fakulta vojenského zdravotnictví