O projektu

Otevřete dveře do světa nových možností a objevte nekonečný potenciál, který ve vás dřímá! Ponořte se do světa revolučních metod a technologií, které vás katapultují na vyšší úroveň úspěchu a spokojenosti. Zkuste sílu osvědčených technik, jako je otužování nebo meditace, a my vás naučíme, jak je správně zařadit do svého života.

Naše společná cesta začíná analýzou vašeho každodenního života - spánku, bdění, soustředění i relaxace. Naše cíle? Optimalizovat a přizpůsobit vaši rutinu tak, aby vám přinesla maximální užitek a zlepšila kvalitu vašeho života. Ať už jste student či směnový pracovník, věříme, že každý si zaslouží vychutnat si benefity zdravého životního stylu.

Během osmi týdnů vás provedeme fascinujícím světem technik a nástrojů, které vám umožní plně rozvinout potenciál svého těla i mysli. Společně se zaměříme na klíčové aspekty, jako jsou stres, výkonnost, spánek, pohyb, mindset, strava, dlouhověkost, odolnost a mentalita, abyste dosáhli harmonie a zdraví ve svém životě.

Zažijte s námi, jak může každý dosáhnout opravdového zdraví a štěstí! Jsme tu pro vás, abychom vám pomohli a podpořili vás na této cestě plné pozitivních změn. Připojte se a objevte společně s námi nové možnosti pro zdravý životní styl, který si zasloužíte.

Metody

SPÁNEK
CHLAD
INTERMITTENT FASTING
MINDFULNESS
POHYB
CIRKADIÁNNÍ RYTMUS

Registrace

V rámci výzkumu aplikujeme vědecky podložené metody* do běžného života a sledujeme jaký mají vliv na výkonnost, spánek a pociťování stresu.

Přihlaste se do studie vyplněním dotazníku. Vyplnění dotazníku kolem 20 minut.

Po zaevidování (může trvat až dva týdny) vás budeme kontaktovat a domluvíme se na možnostech vašeho zapojení do výzkumu. Každý účastník prochází třemi částmi výzkumu.

1. část - registrace a výběr metody, která by se vám nejvíce líbila**. My vám pak pošleme email se všemi podrobnostmi (některé medoty mohou probíhat online, na jiné se musíme setkat osobně).

2. část - provedení „experimentální části“, nemusíte se vůbec ničeho bát, podle výběru metody absolvujete daný program a se vším vás seznámíme předem. Tato část vám zabere dva dny, kdy se uvidíme fyzicky (prvotní a finální měření) a bude to na Fakultě vojenského zdravotnictví – Třebešská 1575, Hradec Králové.

3. část - vyhodnocení, kde si vzájemně řekneme výsledky experimentu a zhodnotíme nasbíraná data společně.

Pro hodnocení námi připravených metod využíváme dotazníky, data z nositelné elektroniky (můžeme bezplatně zapůjčit) a tvoje subjektivní hodnocení. Ze studie můžeš kdykoliv odejít. Veškeré podrobnosti o tom, jak zpracováváme osobní údaje, najdete zde: GDPR, Souhlas s výzkumem.


* Naše označení, pro jednotlivé techniky a technologie
** Vše závisí na kapacitách jednotlivých termínů, ale zkuste vyzkoušet něco nového, i když vás metoda nezaujme hned napoprvé.

Reference

Kontakt

Kontakt

Fakulta vojenského zdravotnictví
Třebešská 1575
Hradec Králové

Telefon: +420 973 253 088
Email: info(zavinac)vyzkumododolnosti.cz

Studii realizuje

Fakulta vojenského zdravotnictví