O projektu

Existují techniky a technologie, které dokážou posunout váš potenciál na úplně novou úroveň. My je souhrnně označujeme jako metody. Jistě jste už slyšel/a o pozitivních vlivech pravidelného otužování nebo meditace. Tak jako s každou činností i tady platí, že je třeba ji dělat správně. My vás touto cestou provedeme.

V rámci našeho výzkumu pracujeme s vámi, individuálním rozložením vašeho dne, vašemi rytmy spánku, bdění, doby plného soustředění i odpočinku. Všechna tato zjištění chceme optimalizovat, tak abyste ze změny mohl/a mít co největší užitek. Ve výzkumech se pozitivní vliv všech těchto metod potvrdil, my však věříme, že je lze implementovat do každého způsobu života tak, aby si každý mohl užít benefity zdravého životního stylu. My vám pomůžeme to zvládnout, Vy dokážete, že to zvládne každý!

V osmi týdnech vás provedeme vším, co si musíte osvojit, abyste mohl/a využít dokonale potenciál svého těla a mysli. Nezáleží, jestli jste student, nebo pracujete ve směnném provozu, důležité je, že chcete změnu!

Klíčová slova našeho výzkumu:
stres, výkonnost, spánek, pohyb, mindset, strava, dlouhověkost, odolnost, mentalita

Metody

SPÁNEK
CHLAD
INTERMITTENT FASTING
MINDFULNESS
NEUROMODULACE
Bude zveřejněno později
CIRKADIÁNNÍ RYTMUS

Registrace

V rámci výzkumu aplikujeme vědecky podložené metody* do běžného života a sledujeme jaký mají vliv na výkonnost, spánek a pociťování stresu.

Přihlaste se do studie vyplněním dotazníku. Vyplnění dotazníku zabere 10 až 15 minut.

Po zaevidování (může trvat až dva týdny) vás budeme kontaktovat a domluvíme se na možnostech vašeho zapojení do výzkumu. Každý účastník prochází třemi částmi výzkumu.

1. část - registrace a výběr metody, která by se vám nejvíce líbila**. My vám pak pošleme email se všemi podrobnostmi (některé medoty mohou probíhat online, na jiné se musíme setkat osobně).

2. část - provedení „experimentální části“, nemusíte se vůbec ničeho bát, podle výběru metody absolvujete daný program a se vším vás seznámíme předem. Tato část vám zabere dva dny, kdy se uvidíme fyzicky (prvotní a finální měření) a bude to na Fakultě vojenského zdravotnictví – Třebešská 1575, Hradec Králové.

3. část - vyhodnocení, kde si vzájemně řekneme výsledky experimentu a zhodnotíme nasbíraná data společně.

Pro hodnocení námi připravených metod využíváme dotazníky, data z nositelné elektroniky (můžeme bezplatně zapůjčit) a tvoje subjektivní hodnocení. Ze studie můžeš kdykoliv odejít. Veškeré podrobnosti o tom, jak zpracováváme osobní údaje, najdete zde: GDPR, Souhlas s výzkumem.


* Naše označení, pro jednotlivé techniky a technologie
** Vše závisí na kapacitách jednotlivých termínů, ale zkuste vyzkoušet něco nového, i když vás metoda nezaujme hned napoprvé.

Reference

Kontakt

Kontakt

por. Ing. Bc. Jiří Néma
Třebešská 1575
Hradec Králové
Hlavní řešitel studie

Telefon: +420 973 253 088
Email: info@vyzkumododolnosti.cz

Studii realizuje

Fakulta vojenského zdravotnictví