O metodě

Mindfulness je mocný nástroj, který ti může pomoci zlepšit celkové zdraví. Soustředěním se na přítomný okamžik a praktikováním meditací ti může pomoci snížit úroveň stresu a úzkosti, zlepšit tvé vztahy a zvýšit tvou schopnost zvládat životní výzvy.

Naše kurzy všímavosti jsou navrženy tak, aby lidem pomohly začlenit všímavost do jejich každodenní rutiny a zažít mnoho výhod této starobylé praxe. Naši zkušení instruktoři provedou účastníky řadou cvičení a technik všímavosti, včetně meditace všímavosti a všímavého dýchání, které mohou pomoci zklidnit mysl a podpořit relaxaci.

Co můžete očekávat

Ať už chcete zlepšit svůj sportovní výkon, posílit imunitní systém nebo se prostě jen chcete cítit energičtěji a živěji, naše metodu Mindfulness nabízí jedinečný a účinný způsob, jak dosáhnout svých cílů. Přihlaste se ještě dnes a objevte mnohé výhody mindfulness.

Ukázku našich meditací najdeš zde:

Registrace

V rámci výzkumu aplikujeme vědecky podložené metody* do běžného života a sledujeme jaký mají vliv na výkonnost, spánek a pociťování stresu.

Přihlaste se do studie vyplněním dotazníku. Vyplnění dotazníku kolem 20 minut.

Po zaevidování (může trvat až dva týdny) vás budeme kontaktovat a domluvíme se na možnostech vašeho zapojení do výzkumu. Každý účastník prochází třemi částmi výzkumu.

1. část - registrace a výběr metody, která by se vám nejvíce líbila**. My vám pak pošleme email se všemi podrobnostmi (některé medoty mohou probíhat online, na jiné se musíme setkat osobně).

2. část - provedení „experimentální části“, nemusíte se vůbec ničeho bát, podle výběru metody absolvujete daný program a se vším vás seznámíme předem. Tato část vám zabere dva dny, kdy se uvidíme fyzicky (prvotní a finální měření) a bude to na Fakultě vojenského zdravotnictví – Třebešská 1575, Hradec Králové.

3. část - vyhodnocení, kde si vzájemně řekneme výsledky experimentu a zhodnotíme nasbíraná data společně.

Pro hodnocení námi připravených metod využíváme dotazníky, data z nositelné elektroniky (můžeme bezplatně zapůjčit) a tvoje subjektivní hodnocení. Ze studie můžeš kdykoliv odejít. Veškeré podrobnosti o tom, jak zpracováváme osobní údaje, najdete zde: GDPR, Souhlas s výzkumem.


* Naše označení, pro jednotlivé techniky a technologie
** Vše závisí na kapacitách jednotlivých termínů, ale zkuste vyzkoušet něco nového, i když vás metoda nezaujme hned napoprvé.

Metody

SPÁNEK
CHLAD
INTERMITTENT FASTING
MINDFULNESS
POHYB
CIRKADIÁNNÍ RYTMUS

Kontakt

Kontakt

Fakulta vojenského zdravotnictví
Třebešská 1575
Hradec Králové

Telefon: +420 973 253 088
Email: info@vyzkumododolnosti.cz

Studii realizuje

Fakulta vojenského zdravotnictví