O metodě

Mindfulness je mocný nástroj, který ti může pomoci zlepšit celkové zdraví. Soustředěním se na přítomný okamžik a praktikováním meditací ti může pomoci snížit úroveň stresu a úzkosti, zlepšit tvé vztahy a zvýšit tvou schopnost zvládat životní výzvy.

Naše kurzy všímavosti jsou navrženy tak, aby lidem pomohly začlenit všímavost do jejich každodenní rutiny a zažít mnoho výhod této starobylé praxe. Naši zkušení instruktoři provedou účastníky řadou cvičení a technik všímavosti, včetně meditace všímavosti a všímavého dýchání, které mohou pomoci zklidnit mysl a podpořit relaxaci.

Co můžete očekávat

Ať už chcete zlepšit svůj sportovní výkon, posílit imunitní systém nebo se prostě jen chcete cítit energičtěji a živěji, naše metodu Mindfulness nabízí jedinečný a účinný způsob, jak dosáhnout svých cílů. Přihlaste se ještě dnes a objevte mnohé výhody mindfulness.

Ukázku našich meditací najdeš zde:

Registrace

V rámci výzkumu aplikujeme vědecky podložené metody* do běžného života a sledujeme jaký mají vliv na výkonnost, spánek a pociťování stresu.

Přihlaste se do studie vyplněním dotazníku. Vyplnění dotazníku zabere 10 až 15 minut.

Po zaevidování (může trvat až dva týdny) vás budeme kontaktovat a domluvíme se na možnostech vašeho zapojení do výzkumu. Každý účastník prochází třemi částmi výzkumu.

1. část - registrace a výběr metody, která by se vám nejvíce líbila**. My vám pak pošleme email se všemi podrobnostmi (některé medoty mohou probíhat online, na jiné se musíme setkat osobně).

2. část - provedení „experimentální části“, nemusíte se vůbec ničeho bát, podle výběru metody absolvujete daný program a se vším vás seznámíme předem. Tato část vám zabere dva dny, kdy se uvidíme fyzicky (prvotní a finální měření) a bude to na Fakultě vojenského zdravotnictví – Třebešská 1575, Hradec Králové.

3. část - vyhodnocení, kde si vzájemně řekneme výsledky experimentu a zhodnotíme nasbíraná data společně.

Pro hodnocení námi připravených metod využíváme dotazníky, data z nositelné elektroniky (můžeme bezplatně zapůjčit) a tvoje subjektivní hodnocení. Ze studie můžeš kdykoliv odejít. Veškeré podrobnosti o tom, jak zpracováváme osobní údaje, najdete zde: GDPR, Souhlas s výzkumem.


* Naše označení, pro jednotlivé techniky a technologie
** Vše závisí na kapacitách jednotlivých termínů, ale zkuste vyzkoušet něco nového, i když vás metoda nezaujme hned napoprvé.

Metody

SPÁNEK
CHLAD
INTERMITTENT FASTING
MINDFULNESS
NEUROMODULACE
Bude zveřejněno později
CIRKADIÁNNÍ RYTMUS

Kontakt

Kontakt

por. Ing. Bc. Jiří Néma
Třebešská 1575
Hradec Králové
Hlavní řešitel studie

Telefon: +420 973 253 088
Email: info@vyzkumododolnosti.cz

Studii realizuje

Fakulta vojenského zdravotnictví